Дистиляція парова

Апарати для гідролату трав та «квіткових вод»

Обладнання для виробництва гідролатів з органічної сировини.

Офіційний дилер

Гідролат – це ароматні води, які отримують під час дистиляції різних частин ароматичних рослин з водяною парою (aquae distillatae ex plantis). Вони утворюються під час конденсації та відокремлюються від ефірної олії (якщо вона є).

Споживачам надано величезний вибір ароматичних гідролатів, й саме це є правильним терміном для цієї категорії фітопродукції. Будьте обережні з «гідрозолями»*, «квітковими водами» чи «ароматичними водами», оскільки ці терміни відкривають двері для продуктів, які не обовязково отримують шляхом парової дистиляції, а простою емульгацією або розчиненням етерної олії, чи розбавленням ароматного гідролату водою.

Враховуючи нижчу концентрацію біохімічних речовин у гідролатах, ми не можемо очікувати, що вони матимуть такі ж «молекулярні» властивості, як ефірні олії. Однак сучасні технології дозволяють ідентифікувати та кількісно визначити всі молекули, що містяться в ароматичному гідролаті, який завжди має вищу концентрацію, ніж будь-які інші «квіткові води», які збирають під час процесу дистиляції.

До того ж, на відміну від ефірних олій, ароматичні гідролати містять безліч гідрофільних сполук на додаток до ароматичних і терпенових молекул. Тому композиція ароматичного гідролату є особливою та унікальною.

* У Сполучених Штатах слово «HYDROLATE» та «HYDROSOL» є замінниками.

Технічні характеристики

Усі ароматичні гідролати виробляються шляхом парової дистиляції рослин, зібраних у певний момент циклу їх росту. Гідролати зазвичай екстрагують протягом години та переконуються, що вони відтворюють повну насиченість і аромат дистильованої ароматичної рослини. Для оптимізаії виходу процес може тривати набагато довше (3-4 години), але в такому випадку продукт буде менш ефективним, ніж автентичний та концентрований гідролат, і, можливо, не настільки придатний для терапевтичного лікування.

# Наименування Серія Spagirius
1 Об’єм екстракційного баку 10 20 30 50 100 ≤ 500 ≥ 1000
2 Тип нагріву Вбудований електричний Вбудований електричний або парогенератор Парогенератор
3 Потужність, кВт 4.5 6 6 12 15 24
4 Температура Атмосферна або вакуумна дистиляція при невисоких температурах (75ºC-90ºC).
5 Контроль температури 1. Автоматичне керування. 2. Ручне керування запорним клапаном чи автоматичне. 3. Ручне керування.
6 Матеріал Все обладнання виготовлено із нержавіючої сталі SS304.
Оскільки ароматичні гідролати не містять консервантів, ці делікатні рідини швидко забруднюються антисанітарними контейнерами або операторами. Найпоширенішим методом консервації є мікрофільтрація (0,2 мкм), яка проводиться перед розфасовкою гідролату в скляні флакони (в ідеалі) або будь-яку непрозору тару. Зберігання ароматичних гідролатів у холодильнику допоможе їм зберегтися довше.

Ароматичні гідролати зазвичай продаються у вигляді спреїв у пляшках, проте ми рекомендуємо використовувати bag-on-valve (BOV) систему, яка відрізняється від традиційних аерозольних систем. Вона створює бар’єр між продуктом та вкладишем аерозольного балончика. Це дозволяє повністю відокремити продукт від пропелентів, що забезпечує 100% чистоту продукту. Ці системи запобігають забрудненню гідролатів і значно подовжують термін їх зберігання.

У правильних умовах (належна дистиляція, обробка, мікрофільтрація, упаковка, що захищає продукт від світла та кисню), гідролат прослужить більше 2 років. Однак після відкриття пляшки її можна використовувати лише впродовж 6 місяців, оскільки рідина може швидко забруднитися.

FAQ

У випадку виникнення запитань, ви можете їх викласти нижче, та відправити спеіалісту компанії для ретельного розгляду:

    Ім'я

    Email

    Телефон

    Запит