Підтримка

Правила використання

Ваш доступ до цього веб-ресурсу та його використання регулюються зазначеними нижче Умовами використання.

Клієнтський центр

Ваш доступ до цього Сайту та його використання регулюються зазначеними нижче Умовами використання (далі – «Умови»). Крім того, на конкретний текст, фото, відео, аудіо, дані, матеріали та інформацію, що міститься на цьому Сайті або доступна завдяки йому (далі – «Контент»), а також на конкретний Контент, що ви можете завантажити, подати та/або опублікувати на цьому Сайті («Контент користувача»), або на угоди, що укладаються через нього, можуть поширюватись особливі умови. Такі конкретні умови можуть доповнювати ці Умови або, якщо це прямо зазначене та лише тією мірою, якою зазначено, заміняти їх.

Цей веб-сайт https://gospodarstvo.in.ua (далі – «Сайт») пропонується вам компанією ПП «АБ Консалтинг Групп», що знаходиться за адресою: Украина, 79039, Львів, вул. Юнаківа 9В, код ЄДРПОУ 37694525 (далі – Gospodarstvo).

1. Акцепт Умов

Якщо ви заходите на цей Сайт або починаєте його використовувати, ви погоджуєтеся на юридичну обов’язковість для вас Умов, а також усіх умов, що містяться або зазначені в цих Умовах, або додаткових умов, зазначених на цьому Сайті. Якщо ви НЕ згодні з цими Умовами, ви НЕ повинні заходити на цей Сайт та не маєте права його використовувати.

2. Зміна Умов

Умови можуть бути змінені Gospodarstvo у будь-який час. Такі змінені Умови набувають чинності в момент їх розміщення на Сайті. Вважається, що, продовжуючи заходити на Сайті або використовувати його після зазначеного розміщення, ви погоджуєтеся з такими змінами. Рекомендується регулярно ознайомлюватись із відповідними умовами.

Gospodarstvo залишає за собою право закрити Сайт або змінити його або його Контент у будь-який час без будь-яких повідомлень про це. Gospodarstvo залишає за собою право обмежити доступ будь-якої особи до Сайту або його окремих сторінок, а також відмовити в такому доступі або припинити його негайно в будь-який час на власний абсолютний розсуд без зазначення будь-яких причин і без повідомлень про це.

3. Політика використання приватної інформації

Приватна інформація, надана на цьому Сайті або зібрана через нього або у зв’язку з ним, використовується виключно відповідно до Політики використання приватної інформації Gospodarstvo, і ці Умови регулюються Політикою використання приватної інформації, що опублікована на цьому Сайті.

4. Відмова від відповідальності

УСЯ ІНФОРМАЦІЯ (У ТОМУ ЧИСЛІ, ЗОКРЕМА, ТЕКСТИ, ЗОБРАЖЕННЯ, ГРАФІКА, ПОСИЛАННЯ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ), РОЗМІЩЕНА НА ЦЬОМУ CАЙТІ, НАДАЄТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» ТА «ЗА НАЯВНОСТІ». ТІЄЮ МІРОЮ, ЯКОЮ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, GOSPODARSTVO, АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ПАРТНЕРИ, ЛІЦЕНЗІАТИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЦИМ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ЗАПЕВНЕНЬ І ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЯК ПРЯМИХ, ТАК І ТИХ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИДУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ, ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ БУДЬ-ЯКИХ ОСІБ НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ, А ТАКОЖ ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЬОГО САЙТУ, КОНТЕНТУ АБО КОРИСТУВАЦЬКОГО КОНТЕНТУ.

Ані Gospodarstvo, ані афілійовані особи, партнери, ліцензіати та постачальники не гарантують і не роблять жодних запевнень щодо того, що (i) Сайт буде відповідати вашим вимогам, (ii) Сайт працюватиме безперебійно, швидко, безпечно та без будь-яких помилок, а також того, що (iii) результати, які можуть бути отримані з використанням Сайта (включаючи будь-яку інформацію та матеріали на цьому Сайті), будуть точними, повними, надійними та іншим чином відповідатимуть вашим вимогам.

Цей Сайт є загальнодоступним. Вам не варто розраховувати на збереження конфіденційності щодо будь-якого Користувацького контенту, який ви можете надати на цьому Сайті. Не надавайте тут жодної конфіденційної інформації.

Gospodarstvo, афілійовані особи, партнери, ліцензіати та постачальники не несуть жодної відповідальності за перебої та пропуски в Інтернеті, мережі або послугах із розміщення інформації на веб-вузлах і не гарантують, що Сайт і послуги, що він надає, або електронні повідомлення, що надсилаються Gospodarstvo, не містять жодних вірусів та інших небезпечних елементів.

Завантаження будь-яких матеріалів із цього Сайту або їх одержання шляхом його використання в інший спосіб здійснюються на ваш власний розсуду та ризик. Ви несете повну відповідальність за будь-які пошкодження вашої комп’ютерної системи або втрату даних, що можуть статися в результаті завантаження будь-яких таких матеріалів.

5. Особа, яка надає інформацію на Сайті

Надаючи на Сайті Користувацький контент, ви погоджуєтеся, що такі матеріали є належними, конструктивними та значимими у відповідному контексті, а також не будуть містити інформації, яка (1) може бути незаконною або іншим чином непридатною для публікації, включаючи, зокрема, відомості наклепницького або образливого характеру щодо будь-якої фізичної особи або організації, (2) може завдати шкоди будь-якій особі або майну або іншим чином образити або зашкодити будь-якій фізичній особі або організації, (3) може порушувати законні права певної особи (у тому числі право на приватне життя або оприлюднення відомостей), (4) має порнографічний, непристойний, образливий, вульгарний або загрозливий характер, (5) є культурно або етнічно неприйнятною або (6) підбурює до будь-якої незаконної діяльності або заохочує до неї.

Перед тим як надати будь-які матеріали, ви докладете достатніх зусиль для пошуку та видалення вірусів та інших шкідливих або руйнівних програм. Ви також не передаєте через веб-сайт листи, що розсилаються на декілька адрес із метою їх подальшого розсилання іншим адресатам, не створюєте «піраміди», не проводите огляди та не звертаєтеся із проханнями. Крім того, ви не підробляєте «заголовки», що розкривають подальшу інформацію та ідентифікують її автора, і не маніпулюєте з відомостями про ідентифікацію особи або компанії, а також з іншими даними з метою приховання походження будь-якого Контенту та/або Користувацького контенту, що передається через наш Сайт, а також не імітуєте вашу присутність на Сайті. Ви не перешкоджаєте роботі та не заважаєте функціонуванню наших сайтів, серверів і мереж і не здійснюєте інших дій, пов’язаних із з невиправданим або надмірним навантаженням на нашу інфраструктуру.

Ви підтверджуєте, засвідчуєте та гарантуєте, що Користувацький контент, надаваний на Сайт, не порушує майнових прав інших осіб, включаючи, зокрема, авторські права, товарні знаки та патенти, а також зобов’язання зі збереження конфіденційності.

Ви визнаєте та погоджуєтеся, що будь-які ваші ідеї, думки або репліки, а також будь-який інший Користувацький контент, наданий вами через Сайт, що не захищений правами на інтелектуальну власність, може бути використаний будь-якою іншою особою, яка надає інформацію на Сайті, без сплати вам винагороди або без посилання на вас як автора такого контенту.

Цим ви надаєте Gospodarstvo, афілійованим особам і партнерам безвідкличну, вільну від сплати гонорарів, невиключну ліцензію, що підлягає субліцензуванню та передачі та діє в усьому світі, на використання, відтворення, підготовку похідних робіт, розподіл, публічне використання, публічне відображення, передачу та опублікування Користувацького контенту, наданого вами на цьому Сайті, або в будь-яких інших маркетингових матеріалах, або в матеріалах, що стосуються зв’язків із громадськістю, у будь-яких засобах інформації.

Ви несете повну відповідальність за ваш власний Користувацький контент і наслідки його розміщення на Сайті, надання або опублікування на ньому. Gospodarstvo має право, але не зобов’язана переглядати та контролювати Користувацький контент до та/або після його надання на Сайті. Проте ви визнаєте, що ми не можемо контролювати або переглядати весь Користувацький контент. Gospodarstvo, афілійовані особи, партнери, ліцензіати та постачальники не будуть і не можуть нести відповідальності за точність, повноту, якість і дійсність Користувацького контенту, розміщеного на Сайті третіми сторонами, без будь-яких обмежень.

Gospodarstvo не підтверджує жодного Користувацького контенту та жодних думок, рекомендацій або порад, наданих у ньому, і прямо відмовляється від будь-якої відповідальності у зв’язку з Користувацьким контентом.

Gospodarstvo має виключне право та можливість редагувати та/або видаляти повідомлення або будь-який інший Користувацький контент, який є неприйнятним, неправомірним або таким, що будь-яким чином порушує ці Умови, з будь-якої причини, в будь-який час та без надання повідомлення про це або згоди на свій абсолютний розсуд. Будь-якому користувачу, який вважає, що наданий Користувацький контент є неприйнятним або неналежним, рекомендується негайно зв’язатися з Gospodarstvo за адресою електронної пошти: info@gospodarstvo.in.ua. Отримавши таке повідомлення, ми докладемо достатніх зусиль і здійснимо будь-які дії, що ми вважатимемо необхідними, у досить короткі терміни. Оскільки цей процес не автоматизований, ви повинні знати, що ми не можемо негайно видалити або відредагувати конкретний Користувацький контент.

6. Обмеження відповідальності

АНІ GOSPODARSTVO, АНІ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ПАРТНЕРИ, ЛІЦЕНЗІАТИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЗА ЖОДНИХ УМОВ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ ТА НЕПРЯМІ, ПОХІДНІ, ШТРАФНІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ПОБІЧНІ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, ЩО МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ ЧЕРЕЗ ДОСТУП ДО САЙТУ АБО КОНТЕНТУ АБО ЇХ ВИКОРИСТАННЯ, АБО НЕМОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ДОСТУПУ АБО ВИКОРИСТАННЯ, А ТАКОЖ У РЕЗУЛЬТАТІ ТАКОГО ДОСТУПУ АБО ВИКОРИСТАННЯ, АБО ЇХ НЕМОЖЛИВОСТІ, АБО У ЗВ’ЯЗКУ З НИМИ, НАВІТЬ ЯКЩО GOSPODARSTVO БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ, ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, КОЛИ ЗБИТКИ Є ПРЯМИМ І ВИКЛЮЧНИМ НАСЛІДКОМ НЕПРАВОМІРНОЇ ПОВЕДІНКИ АБО ГРУБОЇ НЕДБАЛОСТІ З БОКУ GOSPODARSTVO.

Якщо ви проживаєте в країні та штаті, що не допускають зазначені вище виключення та обмеження відповідальності або відмову від гарантій, викладену в статті 4 вище, такі виключення та обмеження не поширюватимуться на вас, але лише тією мірою якою такі виключення та обмеження є недопустимими таким чином. У цьому випадку зазначені виключення та обмеження обмежуються в максимальних межах, допустимих законодавством.

7. Контент/програмне забезпечення третіх сторін

Gospodarstvo за жодних умов не відповідає за контент будь-якого сайту, що належить третій стороні, який доступний із Сайту за гіперпосиланням, незалежно від того, чи встановлене таке гіперпосилання безпосередньо Сайтом або третьою стороною відповідно до Умов. Будь-яке посилання на нашому Сайті на інший сайт не є схваленням такого іншого сайту, і цим не надається жодних запевнень і гарантій щодо точності, своєчасності або придатності контенту певного сайту, на який Сайт містить посилання, і ми не несемо за це жодної відповідальності.

8. Авторські права і товарні знаки

Авторські права й усі інші майнові права на Контент, що надаються Gospodarstvo, її афілійованими особами, дочірніми компаніями, ліцензіатами та/або іншими партнерами, програмне забезпечення для роботи та публікації Сайту, компілювання даних на Сайті, а також порядок, послідовність і організація Сайту належать ПП «АБ Консалтинг Групп» та/або іншим її партнерам і ліцензіатам. Усі права на Контент, прямо не надані цими Умовами, захищені.

9. Майнові права, передбачені Сайтом

Цей Сайт є загальнодоступним, і будь-яка інформація, що надається на ньому, не вважається конфіденційною. Ви визнаєте, що, представляючи будь-які нововведення, включені в Користувацький контент, наданий вами, ви здійснюєте «опублікування» такого нововведення згідно з відповідними патентними законами.

Ви визнаєте, що будь-який Користувацький контент, що надається та/або обговорюється на Сайті, може підпадати під дію патентних прав Gospodarstvo, афілійованих осіб, ліцензіатів, інших партнерів і третіх сторін, а також їх прав на авторські права, товарні знаки та іншу інтелектуальну власність. Якщо ви будете розглядати можливість використання будь-яких ідей, пропозицій або рішень, або іншого Користувацького контенту, наданого на Сайті, ви зобов’язані отримати відповідні права на інтелектуальну власність перед тим, як їх використовувати.

10. Претензії щодо порушення авторських прав

Якщо ви знаєте або підозрюєте, що будь-які матеріали, розміщені на Сайті, використані або скопійовані в порушення авторських прав, вам слід повідомити спеціального агента Gospodarstvo, відомості про якого наведені нижче. Ваше повідомлення повинне містити таке:

– особистий або електронний підпис власника авторського права або особи, уповноваженої на здійснення дій від імені власника виключного права, що, ймовірно, було порушене;
– відомості про роботу, захищену авторськими правами, які, згідно із претензією, були порушені, або, у випадку декількох захищених авторськими правами робіт на одному сайті в Інтернеті, перелік таких робіт на відповідному сайті;
– відомості про матеріали, право на інтелектуальну власність щодо яких, згідно із претензією, порушене або щодо яких здійснюються дії, що призводять до їх порушення, і які повинні бути видалені або доступ до яких повинен бути припинений, а також інформацію, що є обґрунтовано достатньою для того, щоб ми могли знайти такі матеріали;
– обґрунтовано достатні відомості, що дозволяють нам зв’язатися з вами, такі як адреса, номер телефону й адреса електронної пошти (якщо є), за якою з вами можна зв’язатися;
– ваша заява про те, що ви добросовісно вважаєте, що використання матеріалів в оскаржуваному порядку не санкціоноване власником авторських прав, його агентом або законом;
– заява про те, що інформація в повідомленні є точною та надається зі знанням про відповідальність за надання неправдивих свідчень, що ви є власником авторських прав або уповноважені на здійснення дій від імені власника виключного права, що, ймовірно, було порушене.

Зі спеціальним агентом для повідомлення про претензії за фактом порушення авторських прав можна зв’язатися у такий спосіб:

Поштою: info@gospodartvo.in.ua

Зазначена вище інформація надана виключно з метою повідомлення Gospodarstvo про те, що авторські права на ваші матеріали можуть бути порушені. На всі інші запити, такі як питання, пов’язані із продуктами, а також питання та занепокоєння щодо неправомірності розміщення відомостей та/або контенту, відповідь не буде отримана, якщо вони будуть надіслані зазначеним вище чином.

11. Відшкодування збитків і звільнення від відповідальності

Ви погоджуєтеся відшкодувати Gospodarstvo, афілійованим особам, ліцензіатам, іншим партнерам і постачальникам, а також їхнім відповідним посадовим особам, директорам, працівникам, акціонерам, юридичним представникам, агентам, правонаступникам і цесіонаріям збитки, витрати та видатки (у тому числі гонорари адвокатів та інших фахівців у розумних межах і судові витрати), захистити їх від таких збитків, витрат і видатків за будь-якою відповідальністю, яка може виникнути внаслідок розміщення матеріалів на Сайті, Контенту або передачі будь-якого повідомлення, даних, матеріалів або будь-якого іншого Користувацького контенту, який ви надаєте на Сайт, а також внаслідок порушення вами цих Умов. У випадку будь-якої скарги або незаконної дії, що виникає з певного повідомлення або будь-якого іншого Користувацького контенту, розміщеного вами на Сайті, Gospodarstvo залишає за собою право розкрити про вас особисті відомості, а також будь-яку іншу інформацію про вас, що Gospodarstvo може мати у своєму розпорядженні.

Якщо у вас виникне спір з одним або декількома користувачами, ви звільняєте Gospodarstvo, афілійованих осіб, партнерів і постачальників, а також їхніх відповідних посадових осіб, директорів, працівників, акціонерів, юридичних представників, агентів, правонаступників і цесіонаріїв від будь-яких відомих і невідомих претензій, вимог і збитку (фактичного та непрямого) будь-якого роду, що можуть виникнути з такого спору або бути пов’язаними з ним.

12. Закриття сайту

Ми маємо одноособове право в будь-який час закрити Сайт або деякі його сторінки з будь-якої причини без повідомлення або будь-якої згоди на це. Ми не будемо нести жодної відповідальності за нездатність зберегти або видалити будь-який Контент та/або Користувацький контент, наданий на Сайт.

13. Продукція

Сайт може містити посилання на продукцію та послуги Gospodarstvo, що можуть бути недоступними в певній країні. Будь-яке таке посилання не передбачає та не гарантує, що такі продукція або послуги будуть доступними в будь-який час у будь-якій певній країні. Щоб одержати детальнішу інформацію, ви можете звернутися до місцевого представництва Gospodarstvo.

14. Вирішення спорів

Ці Умови регулюються законодавством України і тлумачаться відповідно до нього. Ви погоджуєтесь на невиняткову юрисдикцію судів України щодо будь-яких спорів, претензій і позовів, що можуть виникнути з цих Умов або вашого користування цим Сайтом, а також стовно них або у зв’язку з ними, включаючи будь-які спори щодо існування та дійсності цих Умов, за умови, що ви погоджуєтеся подавати будь-які такі спори, претензії та позови виключно до судів України.

15. Незалежність положень

Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано незаконним або таким, що не підлягає виконанню у примусовому порядку, таке недійсне положення або положення, що не підлягає виконанню у примусовому порядку, буде замінено на положення, що є дійсним та підлягає виконанню у примусовому порядку, що в максимальному ступені відповідає наміру, з яким вихідне положення було включене до цих Умов, а інші положення залишаться в повній силі та дії.

16. Відсутність факту відмови від прав

Нездатність Gospodarstvo забезпечити виконання будь-якої частини цих Умов не є відмовою від прав Gospodarstvo згідно з цими Умовами, щодо дій з боку будь-якої особи в минулому або в майбутньому. Ані одержання Gospodarstvo будь-яких коштів, ані факт того, що будь-яка особа покладалася на дії Gospodarstvo, не вважається скасуванням цих Умов в будь-якій їхній частині. Тільки певна письмова відмова від прав або скасування умов, підписана уповноваженим представником Gospodarstvo, мають юридичну силу.

17. Заголовки

Заголовки статей цих Умов призначені винятково для зручності посилання, не є їхньою частиною та жодним чином не впливають на значення або тлумачення Умов.

Дякуємо вам за те, що долучилися до співтовариства користувачів нашого Сайту.

Останнє оновлення: 5 травня 2023 р.